DL CHEMICALS partner profesionálov

Belgická spoločnosť DL Chemicals zaujíma vedúce postavenie medzi európskymi výrobcami silikónov, lepidiel , tmelov a ostatnej stavebnej chémie. Spoločnosť DL Chemicals sa zameriava výlučne na profesionálny trh a vyrába len výrobky, ktoré majú najvyššiu a stálu kvalitu. O belgickej kvalite výrobkov DL Chemicals svedčí aj rada certifikátov a osvedčení, ktoré sa spoločnosti podarilo získať za svoje 86 ročné pôsobenie na trhu s profesionálnou stavebnou chémiou. Spoločnosť DL Chemicals sa pýši nejedným ocenením za kvalitu aj na svetovom trhu . DL Chemicals ponúka kompletný sortiment špeciálnych tmelov, MS-polymérov a hybridných tmelov, akrylových a polyuretánových tmelov, rovnako ako aj PU pien a lepidiel. Spoločnosť taktiež ponúka širokú škálu ďalších zaujímavých produktov ako sú tesniace pásy, čistiace prostriedky, penetračné nátery, izolačné nátery na opravu a ochranu striech, hydroizolačné prípravky , aplikačné pištole na tmely a Pu peny.

DL Chemicals produkty najvyššej kvality

DL Chemicals garantuje svojim partnerom vysoko kvalitné produkty vyrobené v súlade s normou EN ISO 9001. Spoločnosť disponuje s veľmi dobre vybaveným výskumným a vývojovým laboratóriom, ktoré podrobuje všetky produkty tým najprísnejším testom. Existujúce produkty sú tu neustále zlepšované, čo nám umožňuje plniť súčasné aj budúce najnáročnejšie potreby trhu. Spoločnosť DL Chemicals sa zaviazala k výrobe výrobkov vysokej kvality a efektivity, pri rešpektovaní prísnej belgickej legislatívy týkajúcej sa životného prostredia. V súčasnosti je DL chemicals hrdým držiteľom certifikátu environmentálneho manažérstva ISO 14001.

Viac ako 75 rokov s DL-CHEMCopyright (c) 2020 ALLFIX s.r.o |Design by KMM. AllFix nezbiera osobné údaje návštevníkov: EU - GDPR.